בעלי עסקים: הכירו את כל היתרונות שחשבונית האונליין מציעה לכם!

כל בעל עסק, נאלץ להכיר את עולמה המייגע של הבירוקרטיה. אחד הרכיבים הקבועים מבחינה זו עבור עסקים, הוא תהליך הוצאת החשבוניות. מדובר בתהליכים חשובים מאוד מול לקוחות וכידוע, הדברים לא תמיד הולכים חלק או מהר. ככל שיש לכם יותר עסקאות שעבורן יש להוציא חשבוניות, כך פעילות זו מצטברת למטרד גדל והולך. מה עושים בכדי לייעל זאת? ובכן, ישנו פתרון זמין, אמין, פשוט לשימוש ואפילו נוח מאוד מבחינת עלויות – חשבוניות אונליין.

ייעול נרחב

חשבונית אונליין מספקת לכם התייעלות נרחבת, במגוון תהליכים עסקיים בהם מעורב נושא הפקת החשבוניות. זו היא במלוא מובן המילה קפיצת מדרגה ומבינים זאת ממש, רק לאחר שמתחילים לעבוד באופן כזה. הפופולאריות הרבה של שירותים כאלה בשנים האחרונות, מעידה על כך יותר מכל. לכן, מומלץ להכיר את יתרונות החשבונית אונליין ולהבין את התועלות האפשרויות שלה עבורכם. יותר מכך, מומלץ פשוט לנסות זאת! מה גם, שמאחר שמדובר על שרות במודל ענן, ההתנסות עצמה פשוטה וקלה יחסית.

מעידן הנייר לעידן המחשוב

עצם המעבר מהתנהלות מבוססת ניירת להתנהלות מבוססת מחשוב, משמעותי ביותר. למעשה, הפקת החשבוניות מבוססת הנייר, היא בין אופני הפעילות המיושנים ביותר שעוד נותרו בעולם העסקים. הרי כמעט כל השאר, כבר עבר מזמן לסביבה ממוחשבת ובצדק. נמחיש בדוגמה: איך אתם מסכמים את השנה מבחינת חשבוניות? איך עושים דו"ח שנתי למס הכנסה? וכמה זמן זה לוקח לכם? בהנהלת חשבונות שמבוססת על רישום ידני, העניינים מסורבלים וגוזלי זמן. במקום זאת, היכנסו לשרת החשבונית אונליין ובתוך כמה רגעים וכמה לחיצות כפתור, תקבלו דו"ח מסודר על כך. צריכים להעביר זאת לרואה החשבון? קלי קלות! המערכת תשלח לו את הדו"ח באימייל.

בעלי עסקים: הכירו את כל היתרונות שחשבונית האונליין מציעה לכם!

ניהול משופר

החשבוניות שתפיקו במערכת זו, מיוצרות במחשב, במהירות ובקלות. חשוב לציין, שמבחינת החוק אלה חשבוניות חוקיות לכל דבר. מס הכנסה מקבל זאת ומדובר באופן פעילות נפוץ ומוכר. יש גם חתימה דיגיטאלית עבור חשבוניות מקור. חשבונית אונליין מספקת רישום מסודר של פרטי החשבוניות שהפקתם. הדבר מקל עליכם כעסק, כולל במצבי מחלוקת. ישנו כמובן גם חיפוש קל בתוך רישומים אלה. כל החשבוניות שהוצאתם, מגובות אצל ספק השרות. מדובר באופן שמירה אידיאלי של החשבוניות, שאינן פגיעות באופן פיזי כמו חשבוניות מודפסות (לא דוהה, אובד וכדומה).

חסכון במשאבים

שיטה זו להפקת חשבוניות ולניהולן, מספקת גם חסכון ניכר במשאבים שונים – זמן, כסף וכוח אדם. כל חסכון כזה מתקבל כמובן בברכה בעסקים. חיסכון בזמן, מתקבל מכך שהחשבונית מגיעה באימייל, מיידית, במקום בדואר רגיל. אוטומציה תספק עוד יתרונות מסוג זה. למשל, היא תאפשר לכם הפקת חשבוניות אוטומטית עבור תשלומים דחויים. באופן טבעי, ישנו גם חסכון ניכר בהוצאות הדפסה. משמע – זה הוא פתרון ידידותי לסביבה.

אינטגרציה מתקדמת

במקרה של iCount, מנגנון החשבונית באינטרנט הוא חלק ממערכת רחבה יותר ויש לכך יתרונות רבים. נזכיר, כי iCount היא מערכת כללית לניהול עסק, שכוללת בין השאר יכולות הנהלת חשבונות, הגדרת הוראות קבע. ניהול הוצאות ועוד תכונות רבות ושימושיות. חיבור תכונות אלה עם מנגנון החשבוניות, מספק תועלות חדשות ומעניינות ועשוי לקדם התייעלות נוספת. דוגמה לשיפורים האפשריים לתהליכי העבודה, היא לאפשר ללקוח לשלם בקלות, מייד עם קבלת החשבונית. ניתן לחבר זאת גם לאתר אינטרנט שמיועד למכירות.

לסיכום

אם ברירת המחדל הייתה בעבר הוצאת חשבוניות מודפסות, כיום כבר אין בכך צורך או היגיון. נסו ותיווכחו בעצמכם.

מאמרים נוספים