לא משנה באיזה תחום – מכשור רפואי, חקלאות או פלסטיק: לארק אוטומציה יש פתרונות מכניים חדשניים לכל בעיה!

עולם התעשייה מתבסס כיום באופן נרחב על מכונות ואוטומציה. מערכות מורכבות אלה מחייבות תכנון מקצועי ולעתים, הן דורשות גם פיתוח וייצור מכונות חדשות למשימות מיוחדות ובהתאם לדרישות אישיות של כל עסק. מהיכן משיגים מענה מקצועי לכך? ארק אוטומציה מציעה פתרונות חדשניים לכל אתגר טכני כזה, בכל תחום תעשייתי נפוץ, בין אם זה תחום המכשור הרפואי, עולם החקלאות או מוצרי פלסטיק.

מובילה בתחומה

פיתוח וייצור מערכות רובוטיקה, אוטומציה ומכונות, בהתאם לדרישת הלקוח – זו היא ההגדרה הכללית, של השירותים אשר ארק אוטומציה מציעה לכם. בתחומים אלה, זו היא החברה המובילה בארץ. בעזרת שירותי ארק אוטומציה, עסקים בתחומים אלה יכולים ליהנות מהתשתיות האיכותיות והמודרניות ביותר בתחומם. כתוצאה מכך, פעילותם אשר מתבססת על מערכות כאלה, תבוצע באופן האופטימאלי והרווחי ביותר.

 

 

תחומי התמחות ספציפיים

ארק אוטומציה עוסקת באופן ספציפי בתחומים הבאים:

  • מערכות אוטומציה ורובוטיקה – מדובר על מגוון רחב של סוגי מערכות אוטומציה, לשימושים רבים. מערכות כאלה, עשויות לחסוך משאבים רבים בתהליכי ייצור בהיקף רחב ובכך, לתרום לרווחיות העסק. מצד שני, תכנון יעיל שלהן חיוני, בכדי להבטיח את ההתאמה המרבית לצרכי העסק ואת החזר ההשקעה.
  • מתקני בדיקה – מכונות אשר בודקות מוצרים שונים לתקינות. המכונה מעבירה את המוצר סדרת בדיקות, אשר מדמות שימוש אמיתי בו. תוצאות הבדיקות נאספות ונשמרות באופן שיטתי ומנותחות לשם הסקת מסקנות. כמה דוגמאות לכך מפרויקטים של חברת ארק, הן מכונת בדיקה לאטימות מזרק רפואי, מכונות לבדיקת כרטיסים אלקטרוניים ומכונה לבדיקת איכות אפוד מגן.
  • ארונות חשמל תעשייתיים – כולל מערכות הגנה עבורם (הגנה מקצר, מהתחשמלות, מעומס יתר, מפני זרם זליגה ומפני נחשולי מתח). הארונות כוללים גם מאוורר ופילטר, בכדי לשמור על ניקיון האוויר ועל טמפרטורה נמוכה מ-50 מעלות.
  • מכונות הרכבה – ארק אוטומציה מייצגת כמה חברות בינלאומיות בתחום מכונות ההרכבה וקווי ההרכבה הרובוטיים. היא מסייעת ללקוחותיה באפיון פתרונות מסוג זה ובהתקנתם ולאחר מכן בהטמעה ובשירות שוטף למכונות.
  • עיבוד שבבי ו-CNC – ארק אוטומציה מציעה גם שירותי עיבוד שבבי וגם מכונות עיבוד שבבי בהתאם לדרישות הלקוח. יתרון מיוחד של החברה בהקשר זה, הוא ניסיון רב בתכנון תהליכי עיבוד שבבי, אשר מאפשר לבצע זאת באופן מהיר מהרגיל.

כמו כן, היא עוסקת גם במערכות בקרה תעשייתית, ביישומי איסוף ועיבוד נתונים ובמכונות סדרתיות.

שדרוג טכנולוגיה קיימת

החברה מציעה גם שירות של שדרוג הטכנולוגיה הקיימת אצל הלקוח בנושאים אלה. בין אם מדובר על מכונות לקוו ייצור, תחום המכשור הרפואי, חקלאות, פלסטיקה או בתעשייה המסורתית, יש פעמים רבות מקום רב לשיפור. החדשנות הטכנולוגית מציגה באופן מתמיד הזדמנויות לשפר את האופן שבו הדברים נעשים. לפעול מהר יותר, מדויק יותר, עם השקעת פחות משאבים, באופן יותר בטוח וכדומה. מההיבט הכספי, שיפורים כאלה עשויים למשל לצמצם משמעותית עלויות ייצור. במקרים אחרים, הם עשויים לאפשר להפיק יותר, באמצעות עלויות הייצור הנוכחיות. כרקע לכך, נזכיר כי עולם התעשייה כולל היקף אדיר של עסקים, כולל עסקים אשר מציעים מוצרים ושירותים לחברות תעשייה שונות. כל האקו סיסטם הגדול הזה, מחפש בהתמדה דרכים להתייעל ולקבל יתרון תחרותי. כדאי לנצל זאת. ומנקודת מבט נוספת – אם לא תנצלו זאת היום, מחר המתחרה שלכם יעשה זאת ותמצאו עצמכם מאחור!

לסיכום

בכל אתגר מסוג זה, יש לכם עכשיו כתובת מקצועית, מנוסה ואמינה – ארק אוטומציה.

שאלות בנושא לא משנה באיזה תחום – מכשור רפואי, חקלאות או פלסטיק: לארק אוטומציה יש פתרונות מכניים חדשניים לכל בעיה!