נעים להכיר: ספק האינטרנט ITC עושה מהפכה בישראל!

מה מציע ספק האינטרנט ITC? במה הוא מחדש? אם אתם מחפשים ספק אינטרנט, אלה כמה דברים שכדאי לכם לדעת:

על החברה

ראשית, כמה מילים על החברה עצמה. חברת ITC הוקמה בשנת 2014 והיא מתמחה באספקת שירותי תקשורת לעסקים ובמיוחד בחיבור לרשת האינטרנט. מומחי החברה הם מקצוענים בעלי ניסיון רב שנים, מחברות התקשורת הבולטות בארץ. ITC מציעה פתרונות מחשוב לעסקים בכל הגדלים וגם פתרונות שונים לציבור הרחב.

טכנולוגיה לעסקים

שירותי החברה לעסקים בנושא תקשורת, מתמקדים בקישור לרשת האינטרנט ויצירת רשתות פרטיות בין סניפי העסק השונים. החברה מציעה גם ייעוץ בנושא תקשורת, תכנון של רשתות תקשורת, הקמתן עבור הלקוחות, ושדרוגן במקרה הצורך. במסגרת שירותים מנוהלים, היא מטפלת גם בתחזוקתן השוטפת של רשתות מסוג זה. בכך, היא מורידה מכתפי לקוחותיה, את העול המתמיד של עיסוק בפרטי הפרטים הטכניים ומאפשרת להם לפנות משאבים, לעיסוק בליבה העסקית שלהם. הבטחת פעילות שוטפת, מתן מענה מהיר לתקלות, הגנה מסיכוני אבטחה שונים לרשת – כל זאת מקבל מענה מקצועי, מצוות אשר מעודכן בהתפתחויות האחרונות בעולמות הטכנולוגיים הרלוונטיים.

פרימיום WiFi הוא שרות חיבור לרשת אלחוטית, שהיא איכותית במיוחד, מהירה ומאובטחת. ITC מספקת בהקשר זה תכנון לרשת, התקנה בפועל ותמיכה טכנית בהמשך. רשת אלחוטית יציבה ואמינה, אשר מתוכננת ופרוסה היטב, תספק לכם מגוון תועלות חשובות. תוכלו לבצע חיבור קל לרשת מכל מקום בעסק, מכל התקן. תוכלו אף להקים עמוד נחיתה מיוחד מבוסס רשת זו, עבור צבירת מידע על לקוחות וקבלת לידים.

IPVPN הוא שרות אבטחה משלים שמציע ספקitc , אשר יספק לכם פרטיות ואבטחה משופרת בתקשורת. VPN (Virtual Private Network) הוא דבר חשוב במיוחד לעסקים, מאחר שהם מקיימים לעתים קרובות תקשורת חסויה, שחשוב להסתיר מגורמים עוינים. אלה עשויים להיות גורמים שמנסים לבצע ריגול תעשייתי על ידי האזנה לתקשורת שלכם, לגנוב מידע רגיש על לקוחות (שעליו אתם מחויבים להגן) ועוד. כשם שעושים עסקים בפרטיות המשרד, כך רצוי לבצע תקשורת עסקית באופן מוגן ופרטי.

כתובת IP קבועה (סטטית) הוא שרות מיוחד נוסף, אשר דרוש לעתים, למגוון מטרות טכניות (הקמת וניהול שרתים, שיתוף מצלמות רשת, שליטה מרחוק על מצלמות אבטחה ועוד). מדובר בכתובת IP קבועה לתקשורת שלכם, לזיהוי ייחודי מול שרותי תקשורת שונים. זאת, ללא צורך בחייגן ובמהירות 200/500 /100 מגה.

נעים להכיר: ספק האינטרנט ITC עושה מהפכה בישראל!

שירותים ללקוחות פרטיים

לקוחות פרטיים יימצאו אצל ספק אינטרנט  Itcשירותי ספק אינטרנט וגם ספק תשתית לחיבור לאינטרנט. זאת, על גבי תשתיות של החברות בזק או HOT. השירותים כוללים כמובן גם את כל התוספות המקובלות שמגיעות עם שרות כזה, דוגמת תמיכה. שרות הקצאת כתובת IP סטאטית (קבועה), עשוי לעניין משתמשים פרטיים שמשחקים במשחקי מחשב ברשת. כך גם שירותי אבטחה שונים שהחברה מציעה ובמיוחד אנטי ספאם iGuard. מדובר בשרות לשליטה בתכני האינטרנט אליהם גולשים ולבקרת הורים. השרות מאפשר לשלוט בתכנים שתוכלו לראות ובאלה שיחסמו. הוא מתעדכן באופן שוטף באיומים החדשים אשר מתגלים ונעזר באינטליגנציה מלאכותית בכדי לבצע סינון באופן אופטימאלי. הדבר מסייע לצמצם סיכונים בגלישה ברחבי רשת האינטרנט. השימוש הוא אונליין, ללא צורך בהתקנת תוכנה מקומית. החברה אף מאפשרת לנסות את אנטי ספאם iGuard בחינם, למשך 30 יום. שרות זה, תואם לתקנות CIPA (Children’s Internet Protection Act) ו-BECTA (British Education Communications and Technology Age).

לסיכום

בבחירה ב-ITC כאחד מספקי המחשוב שלכם, בין אם אתם  עסק או אנשים פרטיים, אתם בוחרים באיכות.

שאלות בנושא נעים להכיר: ספק האינטרנט ITC עושה מהפכה בישראל!

נעים להכיר: ספק האינטרנט ITC עושה מהפכה בישראל!