נעים להכיר: אפליקציות ההיכרויות שבאמת יעזרו לכם

בניגוד לימים עברו, בהם נהגנו להכיר את בני הזוג שלנו באוטובוס או במועדון המקומי, כיום תחום ההיכרויות עשה גם הוא מעבר לרשת, שם הכל מתרחש. באתר Texther יש מאמר מפורט בנושא ובתוך כך, קבלו את האפליקציות שיסללו לכם את כל הדרך לדייט הבא שלכם.

אוקי קיופיד – הוותיקה ביותר

מדובר למעשה באפליקציית ההיכרויות הוותיקה ביותר כיום בשוק הדייטינג, וגם עליה פירוט באתר Texther. אוקי קיופיד התחילה כפלטפורמת אינטרנט בכלל ועם הזמן העבירה את כובד המשקל שלה לאפליקציה ייעודית. העיקרון של האפליקציה הוא דיי פשוט ודומה לאפליקציות אחרות בתחום. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפתוח כרטיס, למלא את כל הפרטים, לבחור את ההעדפות המתאימות לכם ולבחור את הפרופילים שקופצים לכם על המסך.

בניגוד לאפליקציות אחרות בתחום, אוקי קיופיד מאפשרת למשתמשים שלה להסוויפ. מה זה אומר בפועל? שאתם מביעים את דעתכם על הפרופיל שכעת אתם צופים בו. החלקה ימינה אומרת שאתם רוצים לפתוח בשיחה עם בעל הפרופיל והחלקה שמאלה פשוט תדלג על הפרופיל הזה. בשורה התחתונה, אפליקציה יעילה מאד למציאת מאצ' ואפילו לכמה כאלה.

באמבל – קטנה וממזרה

בניגוד לאפליקציות אחרות בשוק הדייטינג, באמבל היא חיה קצת שונה. מדובר באפליקציה מבוססת מיקום שמאפשרת למשתמש להגדיר תחומי עניין וליצור קשרים עסקיים כאלה ואחרים. אולם, עם הזמן המשתמשים זיהו את הפוטנציאל והחלו להשתמש באפליקציה הזו למטרות רומנטיות. מה שחשוב לדעת לגבי האפליקציה הזו הוא שטובת הנשים עומדת לנגד עיניה לפני הכל. כלומר, אם יש לכם מאצ' עם גברת נאה שמצאה חן בעיניכם, רק היא תוכל ליזום אתכם את השיחה. לכן, אתם הגברים, חייבים לפנש את הפרופיל שלכם ברמה כזו שגם אתם תקבלו פניות מהצד הנשי.

הינדג' – מתאמצת עבורכם

הינדג' נתפסת אולי כאפליקציה שעושה הכי הרבה מאמצים על מנת שאתם תמקסמו את הסיכויים שלכם להכיר דרכה. אם אתם משתמשים באפליקציות להיכרות, אתם ודאי מכירים את אחוז ההיעלמויות הגדול. אתם משוחחים עם מישהי שמוצאת חן בעיניכם במשך כמה ימים ואז פוף, היא פשוט נעלמת. בניגוד לאפליקציות אחרות, האפליקציה הזו שולחת פושים למשתמשים ומזכירה שלהם שיש פה פרופיל שמחכה לתשובה שלהם. אז נכון, האפליקציה הזו אולי לא נחשבת למבוקשת ביותר בקרב המשתמשים, אך אין ספק שבשנים האחרונות היא נתפסת אמינה מאד.

נעים להכיר: אפליקציות ההיכרויות שבאמת יעזרו לכם

האפן – הכי קרוב אליך

האמת היא שהאלגוריתם שעומד מאחורי האפן הוא דיי מדהים. מדובר באפליקציה מבוססת מיקום שמאפשרת למשתמשים שלה להציץ בפרופילים של אנשים שעברו בקרבתם. אם תחשבו על זה לעומק, זה דיי גאוני ומעלה את הסיכוי להכיר באופן משמעותי. זה עובד בצורה דיי פשוטה, אם שניכם עשיתם לייק, יש בניכם מאצ' ואתם יכולים להתכתב. לאור העובדה שהאפליקציה מייתרת את החסם של המרחק בקשר, סביר להניח שהסיכוי שלכם לצאת לדייט אחר המאצ' הוא דיי גבוה.

טינדר – המוכרת והידועה

אנחנו חותמים את הרשימה עם האפליקציה המוכרת והמבוקשת ביותר כיום בשוק הדייטינג, טינדר. מדובר כמובן באפליקציית ההיכרויות הנפוצה ביותר בעולם והאמת היא שזה דיי מפתיע, לאור העובדה שיצא לה שם של אפליקציה שעושה מאצ'ים לסטוצים. עם זאת, מהר מאד המשתמשים שלה הבינו את היתרונות שלה ולמרות הסטיגמה שיש לה, נהנים חוויית משתמש נוחה וממשק קל להפליא. בתור משתמשים חינמיים תוכלו לסמן לייק לפרופיל אחר ולתת אף סופר לייק, לייק שהסיכוי שהפרטנר שלך יראה אותו הוא גבוה מאד.

לסיכום, אין ספק שתחום ההיכרויות הוא תחום מורכב ואם אתם רוצים לעשות צעד גדול בדרך לזוגיות הבאה, אלה האפליקציות שיסייעו לכם לעשות אותו.

שאלות בנושא נעים להכיר: אפליקציות ההיכרויות שבאמת יעזרו לכם

נעים להכיר: אפליקציות ההיכרויות שבאמת יעזרו לכם