הייטק רילוקיישן: ההזדמנות החדשה שלכם לקריירה מעבר לים

פעמים רבות, על מנת להתקדם באופן מקצועי בחיים שלנו, להביא את עצמינו ואת הכישורים שלנו לידי ביטוי בצורה טובה יותר וכמובן להרוויח יותר כסף, עלינו לקחת צעדים גדולים ולעשות שינויים שיאפשרו לנו להגיע לשם. מי שמצפה להתקדם בחברות ובתחומי עיסוק מסוימים ללא צעדים גדולים, ימצא את עצמו לרוב מדשדש במקום ולא מצליח לפרוץ את תקרת הזכוכית, ובדיוק בגלל זה אנחנו רואים עובדים שעושים מהלכים אמיצים לשינוי במקום העבודה שלהם, שמחליטים על שינוי בקריירה באופן מפתיע ושבגדול קופצים למים העמוקים כדי להתקדם ולשדרג את ההיבט המקצועי בחיים. לצד כל אלו, כאשר מדובר על עובדי הייטק, נראה כי אחד הצעדים המשתלמים והחשובים ביותר הוא מעבר לעבודה בחו"ל. מדוע זה צעד כל כך נכון ואיך כדאי בכלל לעשות את זה? הנה כל מה שחשוב לדעת.

האם צריך דרכון זר?

ובכן, זוהי ככל הנראה השאלה הנפוצה של אלו השוקלים לעשות את הצעד הזה. ובכן, התשובה היא שלא בכל המקרים צריך דרכון זר, ואם יש חברה שצריכה אתכם במקום מסוים בעולם יש דרכים בירוקרטיות שיאפשרו לה להעסיק אתכם בצורה חוקית. עם זאת חשוב לדעת כי דרכון זר בהחלט עוזר. במקרים בהם צריך לבחור מתוך מגוון עובדים את אלו שיעשו את הרילוקיישן וכאשר הנתונים של כולם זהים פחות או יותר, אלו שיקבלו את ההזדמנות לאתגר המקצועי יהיו אלו בעלי דרכון זר שמתאים למדינת היעד המיועדת. למרבה הנוחות כדאי לדעת שהוצאת דרכון פורטוגלי שהוא דרכון האיחוד האירופי בעצם היא פשוטה ומהירה ועם חברות כמו portugal passport תוכלו לעשות זאת ממש בקלות ולהשיג את היתרון הזה.

קרובים לצלחת

לרוב מדברים על הביטוי הזה כעל משהו שלילי, אבל קרבה לאנשי המפתח בחברת ההייטק בה אתם עובדים היא בהחלט לא דבר שלילי והרצון להתקדם ולהתקרב לקודקודים הוא בהחלט נכון ולגיטימי. ישנם מקרים של חברות הייטק שלב הפעילות שלהן הוא הישראל, אבל לרוב כשאנו מדברים חברות גדולות, המוקד הגדול של החברות נמצא במקומות אחרים בעולם. כשאתם עושים רילוקיישן אתם למעשה יכולים לעבוד מקרוב עם אנשי המפתח בחברה שלכם וזוהי דרך מצוינת להתמקצע יותר, להתבלט מעל האחרים ולהבין טוב יותר איך עובד הארגון שאתם חלק ממנו. ומה קורה במקרים ההפוכים כאשר המוקד הוא דווקא בישראל?

הייטק רילוקיישן: ההזדמנות החדשה שלכם לקריירה מעבר לים

הזמן שלכם לפרוץ

עובדים בחברה שמרבית הפעילות שלה בישראל ושהקימה לאחרונה שלוחות במקומות אחרים בעולם? ובכן, מדובר כאן על אתגר רציני, אבל אם עולה הצעה שתיסעו לעבוד שם או שזה משהו שמעניין אתכם, זו יכולה להיות הזדמנות בשבילכם לטפס למעלה במהירות. תארו לכם שאתם מגיעים לשלוחה קטנה, לא מאורגנת ועדיין לא מספיק מקצועית, ועם הידע והניסיון שלכם בחברה אתם לוקחים אותה לשלב הבא והופכים אותה לטובה יותר. הרי שמדובר כאן על הזדמנות של ממש וגם במקרים האלה זה יכול להיות מאד משתלם.

בואו לא נשכח שזה כיף

את הארץ אתם מכירים טוב, אבל מתי יצא לעם בפעם האחרונה לגור במדינה אחרת, ליהנות מהנופים שלה ולחוות את התרבות המקומית. נכון, אתם לא נוסעים למטרות נופש, אבל מן הסתם החיים שם יזמנו לכם זמן פנוי ורילוקיישן זה גם משהו שהוא כיף וחוויתי. אם אתם כבר אנשי משפחה, זו בהחלט הזדמנות נפלאה לעשות משהו קצת שונה ולא שגרתי.

לסיכום, רילוקיישן לעובדי הייטק הוא מומלץ בהחלט וזוהי אפשרות שאנו בהחלט ממליצים לשקול בחום.

שאלות בנושא הייטק רילוקיישן: ההזדמנות החדשה שלכם לקריירה מעבר לים

הייטק רילוקיישן: ההזדמנות החדשה שלכם לקריירה מעבר לים