באינטרנט מזמינים גם תור לרופא: אתר דוקתורים עומד לשירותכם

מכירים את זה שלא חשים בטוב, אף במקום לחשוב איזה מבאס זה שצריך להיכנס למיטה ולבטל אירועים, בעיקר חושבים על הקושי המשמעותי שעומד מנגד – לקבוע תור לרופא מתאים. רבים רק חושבים על הצורך לקבוע תור, וישר נהיים יותר חולים. די במחשבה שתיאלצו לחכות על הקו ממושכות ושתיאלצו להיות מרוכזים על איזו שלוחה ללחוץ, כדי שתחושו מותשים. בשל מצב זה שכולנו מכירים היטב, טוב לדעת שכיום חל מהפך! כיום הזמנת תור לרופא מקצועי היא משימה די פשוטה. אין צורך בלחכות על הקו ואין צורך להשקיע זמן רב. הכירו את אתר דוקתורים וכבר תרגישו יותר טוב.

נהנים ממיקוד בחירה יעיל ומהיר

כיצד זה עובד ובמה מדובר? ובכן אתר דוקתורים מכיל כמות גדולה של רופאים שמסוננים בקפידה ושמסווגים היטב לפי מגוון נושאים. מכאן שרק צריך לבחור את תחום הרפואה הרצוי (למשל תחום קרדיולוגיה, או תחום ילדים) ומנקודה זו להמשיך בהליך הבחירה. כך למשל אם בוחרים להתמקד בקטגוריית קרדיולוגיה, מוזמנים להמשיך את הליך הסינון. בוחרים תת התמחות (למשל קרדיולוגיה אקו-לב) ועיר שבה מבקשים לקבל את השירות. מנקודה זו ממשיכים למקד את הבחירה הרצויה. בוחרים לאיזו חברת קופת חולים משתייכים, איזו שפת שירות רצויה, איזה ותק מחפשים (למשל ותק של למעלה מ15 שנה), האם יש מגדר מועדף, או האם מעדיפים תור בווידאו. לאחר שמסיימים לסנן, נשארים עם רשימה רלוונטית. עוד ראוי לחדד שזוהי פעולה שאפשר לבצע מהמחשב או מהסמארטפון – ללא כל שיחת טלפון.

באינטרנט מזמינים גם תור לרופא: אתר דוקתורים עומד לשירותכם

מנצלים את הגלישה עבור בירורים נוספים

לאחר שמקבלים רשימה רלוונטית של רופאים מומחים, ישר מופיע מול העיניים פרטים מלאים אודות התור הקרוב ביותר לצד מספר טלפון של הקליניקה. בהנחה והתור הפנוי אכן רצוי, לוחצים עליו, ממלאים מספר פרטים אישיים (דוא"ל וסיסמה) וזוכים לסיים את הפעולה – זוכים לבצע זימון תורים בצורה פשוטה והגיונית. עוד ראוי לציין שכיוון שפעולת זימון תורים מתבצעת און ליין, ניתן לנצל את ההזדמנות כדי להשיג מידע מקיף אודות הרופא שעומד על הפרק. הרעיון הוא שניתן לערוך בירור קצר ברשת ובמקביל לזמן את התור הרצוי בלב שלם. עוד נציין שאם כבר מחוברים לרשת, ניתן לקבל מידע משלים אודות התסמינים השונים שמעסיקים אותכם (למשל דפיקות לה מואצות), כך שזוכים להגיע לתור בצורה הרבה יותר רגועה ומוכנה.

זימון מהיר מוביל לריפוי מהיר

כפי שניתן לראות, אם פעם תהליך זימון תורים היה כרוך בעצבים ובהשקעה של זמן, הרי שכיום הכול הרבה יותר פשוט, שקוף ומהיר. כמו כן, מהלך שכזה בין היתר מחזיק ביתרון נוסף, הוא גורם לאנשים להגיע לרופא לפני שהמצב הבריאותי מדרדר, כך שגם הטיפול יותר פשוט וגם זמן ההחלמה יותר מהיר. מכאן שתהליך הזמנת תורים מהיר מוביל לתהליך ריפוי מהיר – מרוויחים מכל הכיוונים.

מזמינים תור תוך כדי שיעור או עבודה

מכאן שאין זה משנה אם משתייכים לקופת חולים כללית או לקופת חולים מאוחדת (או אם בכלל מעדיפים לפנות לרופא פרטי). אין זה משנה אם יש צורך בחידוש מרשם או באבחון. אין זה משנה אם פונים לרופא הקבוע או לרופא חדש. אין זה משנה אם עברתם עיר או אם עברתם קופה – אתר דוקתורים מעניק שירות איכותי עבור כל סיטואציה! מכאן שאין לדחות את הפנייה לרופא ואף אין צורך לסיים את יום העבודה (או את השיעור באוניברסיטה), וזאת כי כל עוד ניתן לגלוש בנייד, אתם מסודרים. כיום מזמינים תור בצורה שקטה, מהירה ונוחה, ומתוך היצע הרבה יותר גדול. נצלו זאת!

שאלות בנושא באינטרנט מזמינים גם תור לרופא: אתר דוקתורים עומד לשירותכם

באינטרנט מזמינים גם תור לרופא: אתר דוקתורים עומד לשירותכם