טכנולוגיות הבית החכם: הפתרונות של Somfy הם כל מה שאתם צריכים

ישנה תחושה כזו לפעמים שהטכנולוגיה הגיעה לשיאה ושאין ממש יותר לאן להגיע ולאן לשאוף. כבר יש לנו רכבים שנוסעים על חשמל באופן בלעדי, אנחנו יכולים לגלוש באינטרנט מהיר ולבצע כל פעולה שהיא כמעט מכל מקום בעולם, ויותר יותר מכשירים חשמליים שברשותנו הופכים למכשירים חכמים עם אפשרויות רבות יותר מאי פעם. עם זאת, ברגע שקצת מעמיקים מגלים שעוד לא גירדנו אפילו את קצה הקרחון, וכי יש עוד הרבה לאן להגיע ולשאוף. כך למשל, כשמדובר על השליטה במוצרים החשמליים בבית שלנו, נראה כי הדרך עוד ארוכה והיום מרבית הבתים בישראל הם לא בתים חכמים, על אף שהטכנולוגיה כבר קיימת. חברת סומפי מתמחה בהסבה של בתים כאלו ומציעה התקנה של מערכות בית חכם מתקדמות במיוחד. המערכות הללו הופכות את החיים בבית לנוחים מתמיד ונראה שמי שבוחר בהן נהנה משלל יתרונות ושליטה פשוטה ביותר בכמה וכמה אלמנטים. אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על התחום הזה, אנו רוצים להציג את פתרונות הבית החכם של סומפי שיהפכו את החיים שלכם לקלים ונוחים הרבה יותר.

כל הבית מחובר

אז כיצד יכולים פתרונות בית חכם יכולים לשדרג את הבית שלכם? ובכן, כשמדברים על מה שמציעה חברת סומפי, חשוב לגעת קודם כל בלב העניין – ריכוז השליטה והנוחות שהוא מאפשר. הבית החכם של סומפי למעשה מאפשר לחבר כמה וכמה אלמנטים חשמליים לכדי מערכת אחת, וכך השליטה כולה נעשית באמצעות שלט אחד ייחודי או באמצעות הטלפון הנייד. אין צורך לקום וללחוץ על כפתורים, לא חייבים להיות ליד המכשיר בשביל להפעיל אותו ולא צריך לשמור כמות גדולה של שלטים ואמצעי שליטה. בואו נראה איזה מערכות ניתן לחבר לבית החכם של סומפי.

תריסים חשמליים

סומפי היא חברה שעוסקת במקור בפתרונות הצללה, אך עם השנים התרחבה והגדילה את ההיצע שלה במידה רבה. מערכת הבית החכם מאפשרת קודם כל שליטה פשוטה ומהירה בכל התריסים החשמליים שתתקינו, מה שמאפשר הצללה מדויקת של הבית וכמובן שליטה מרחוק. כיום קיימים פתרונות חדשניים בנושא, כמו שמציעה סומפי, וכדאי לבחון אותם.

חנייה

אם יש אתם גרים בבית פרטי, שער לחנייה זה משהו שחשוב שיהיה לכם והנוחות כאן היא חשובה מעין כמוה. גם את השער ניתן להפוך לחכם ולחבר למערכת הבית החכם וכך לשלוט בו ממש כפי שאתם שולטים בתריסים החשמליים.

תאורה

מעבר למוצרים שסומפי מציעה כמו תריסים חשמליים איכותיים ושערים לחנייה, את מערכת הבית החכם שלה אפשר לחבר גם לתאורה בבית וכך לשלוט גם בה באמצעות השלט או הטלפון החכם. באופן הזה אתם יכולים לראות בכל שלב היכן יש אור דלוק ולשלוט בקלות באורות, גם יצאתם מהבית וגיליתם ששכחתם את אחד מהאורות דולקים.

טכנולוגיות הבית החכם: הפתרונות של Somfy הם כל מה שאתם צריכים

מכשירים נוספים

לבסוף, ישנה גם האפשרות לחבר מכשירים נוספים למערכת החכמה כך שתתאפשר שליטה בהם כמו טלוויזיות חכמות או הדוד החשמלי.

המערכת החכמה של סומפי למעשה מקלה על הפעולות היומיומיות שלנו באופן משמעותי, וגם מאפשר לנו לחסוך בחשמל ולנהל את המכשירים החשמליים בצורה חכמה ויעילה במיוחד.

ככל שהבית בו אנו חיים גדול יותר וככל שיש בו יותר דיירים, כך היתרונות של מערכת הבית החכם של סומפי הולכים ומתחזקים. ככל הנראה הבתים החכמים הם העתיד של כולנו, ומי שכבר מנצל את הטכנולוגיה הזו יעיד עד כמה היא מקלה על החיים והופכת אותם לפשוטים יותר. אנחנו בהחלט ממליצים לנסות ואפשר גם להתחיל עם כמה תכונות בסיסיות ולא עם שירות בית חכם מלא.

מאמרים נוספים

לא משנה באיזה תחום – מכשור רפואי, חקלאות או פלסטיק: לארק אוטומציה יש פתרונות מכניים חדשניים לכל בעיה!

עולם התעשייה מתבסס כיום באופן נרחב על מכונות ואוטומציה. מערכות מורכבות אלה מחייבות תכנון מקצועי ולעתים, הן דורשות גם פיתוח וייצור מכונות חדשות למשימות מיוחדות

להמשך קריאה »