איך למצוא תורמים לעמותה? באתר של חברת "אטלס" תמצאו את הפתרונות

האם גם אתם מנהלים עמותה ללא מטרות רווח בישראל או עובדים כשכירים באגף גיוס משאבים בעמותה שכזו? ובכן, אנחנו כנראה לא צריכים לספר לכם שאחד האתגרים הגדולים ביותר בתפקיד כזה הוא גיוס כספים על בסיס קבוע לטובת הפעילות השוטפת של העמותה. למרבה המזל כיום ישנם גופים נהדרים המסייעים בדיוק עם העניין החשוב הזה ואין ספק שחברת ״אטלס״ היא הדוגמה הטובה ביותר. אם הנושא אכן רלוונטי עבורכם אנו רוצים לספר לכם על אטלס וכיצד היא תוכל לעזור לכם לגייס כספים לטובת פעילות העמותה בצורה יעילה ומוצלחת.

על חברת אטלס

אטלס היא חברה שהוקמה על ידי הרב אור בן שושן לאחר שנים ארוכות של עיסוק בתחומי פילנתרופיה שונים. מתוך העבודה שלו הוא זיהה את הקושי הרב של עמותות לגייס כספים ובעיקר את הפיגור הטכנולוגי של הרבה מאד עמותות, ומאז ועד היום החברה מקדישה את פעילותה לתחום זה בדיוק. הצוות המקצועי של אטלס מורכב מאנשי מקצועי מתחום הפילנתרופיה, ממהנדסים, מפתחי תוכנה, אנשי יח״צ ועוד שיחדיו נותנים את המענה המלא לעמותות ומסייעות בכל הנושא של גיוס כספים. כאמור הדגש העיקרי כאן הוא בכלים טכנולוגים מתקדמים וזה הזמן להבין בדיוק מה מציעה אטלס לקהל הלקוחות שלה.

הפתרונות של עמותת אטלס

אטלס מציעה כיום שתי פלטפורמות עיקריות וחשובות שכדאי להכיר:

 

 

אטלס Fundbase:

החברה הקימה את מאגר מקורות המימון הפילנתרופי הגדול והמתקדם בסוגו מישראל. הוא מאפשר לעמותות ולכל מי שעוסק בגיוס למצוא מקורות מימון שמתאימים לארגון תוך חיסכון משמעותי בזמן. המאגר מאפשר למעשה גישה מקוונת לעשרות אלפי מקורות מימון, קרנות, עסקים, קולות קוראים ועוד. מעבר לכך מדובר בפלטפורמה חכמה ונוחה המאפשרת לבצע תהליך יעיל ומסודר. ניתן לראות פרופילים עדכניים של קרנות התורמות לישראל מרחבי העולם, לקבל מידע עדכני על קולות קוראים, מכרזים ותמיכות ממשלתיות במגוון תחומים, לאתר הזדמנויות רלוונטיות לפי תחומי העניין והאופי של כל ארגון וליהנות מהתמיכה המקצועית של מפתחי משאבים ומידענים.

אטלס Getgrants:

הפלטפורמה המעניינת הזו מאפשרת לעמותות וכן לרשויות מקומיות לחפש ולמיין בקלות קולות קוראים ומקורות מימון שמותאמים לרשויות ועמותות. מעבר לכך היא מאפשרת ניתוח עמוק של קול קורא והתאמה למאפייני כל רשות. מעבר לכך הפלטפורמה גם מספקת דשבורד ניהול חכם עם ממשק משימות ומערכת התראות כדי לא לפספס אף הזדמנות. כיום מדובר באחד הכלים החשובים והטובים שקיימים והרבה מאד רשויות נעזרות בו על בסיס קבוע פחות או יותר.

ייעוץ מצוות המומחים

אלו הן כאמור שתי הפלטפורמות העיקריות שעומדות לרשות עמותות ורשויות באטלס, אבל זה ממש לא הכל. מדובר כאמור על ארגון שהתמחה בנושא של גיוס כספים ומשאבים ומכיר אותו לעומק. אטלס מציעה עוד מגוון שירותים מקיפים ומספקת ייעוץ מקצועי לאחראי הגיוס בעמותות, מעבירה קורסים והכשרות מקיפות בנושא כדי לחזק את מערך הגיוס הכספים בעמותות ואפילו מסייעת לעמותות בתחילת דרכן להקים מערך כזה ממש מאפס.

לסיכום

אם גם אתם מחפשים את הדרך לגייס משאבים בצורה טובה לטובת הפעילות של העמותה שלכם, לאטלס יש את כל הכלים לעזור לכם בזה. מומלץ בחום להכיר את החברה יותר לעומק ולהבין בדיוק איך היא תוכל לעזור גם לכם במשימה החשובה. בהצלחה!

שאלות בנושא איך למצוא תורמים לעמותה? באתר של חברת "אטלס" תמצאו את הפתרונות