ימי כיף וגיבוש לעובדים: פעילויות מומלצות לעובדי הייטק

לא בכדי, הפך ענף ההייטק בישראל לאחד מתחומי העבודה הנחשקים ביותר. מצד אחד במרבית החברות מדובר על אתגר מקצועי משמעותי והרבה מאד עניין, ומצד שני השכר וההטבות שמקבלים העובדים הן ככל הנראה מהטובים ביותר במשק הישראלי ובהחלט מדובר על תעשייה שכדאי להשתלב בה. וכשמדברים על הטבות, אין ספק שאחד היתרונות המשמעותיים מהם נהנים עובדי הייטק, הוא ימי גיבוש וכיף רבים שמארגנות החברות השונות. חשוב לדעת שהתחרות על עובדים בתחום הזה גדולה, והרבה פעמים ההטבות הללו מכריעות את הכף ומביאות את העובדים להחלטה לעבוד דווקא במקום אחד ולא במקום אחר. אם גם אתם אחראים על ארגון של ימי כיף מהסוג הזה בחברה שבה אתם עובדים, עליכם לזכור כי אתם חייבים לשמור על מקוריות ושעליכם לדאוג לפעילויות שונות ומיוחדות שיעלו את המוטיבציה של העובדים ויזכירו להם למה כל כך טוב להם אצלכם. הנה כמה רעיונות לפעילויות שכדאי גם לכם לשקול.

טיול ג'יפים באילת

טיול ג'יפים במדבר העצום ובנופים עוצרי הנשימה של העיר אילת זו פעילות אקסטרימית שאסור לפספס. בכל חברה יש את העובדים שאוהבים לנהוג וישמחו לחוויית נהיגה ייחודית בתנאי שטח, וכן את העובדים שפחות מתחברים לנהיגה אבל ישמחו לבילוי באוויר הפתוח יחד עם החברים לעבודה. אם אתם כבר נמצאים באזור, שווה לשקול את האפשרות של נופש חברה בעיר ויש עוד הרבה אטרקציות שתוכלו לבחור כמו שיט על סירת טורנדו, ביקור במצפה התת ימי, אבובים ובננות וכמובן זמן חופשי במרכזי הקניות האטרקטיביים בעיר.

ימי כיף וגיבוש לעובדים: פעילויות מומלצות לעובדי הייטק

חדרי בריחה

בשנים האחרונות הפכו חדרי הבריחה בישראל לאחת מהאטרקציות האהובות ביותר באופן כללי, ובפרט כשמדובר על אטרקציות למקומות עבודה. עובדי הייטק הם במהותם אנשים שאוהבים עניין ואתגרים, וחדר בריחה זאת דרך נפלאה לתת להם את מה שהם רוצים בדיוק. שימו לב שהרבה פעמים הפעילויות הללו מתאימות לקבוצות קטנות יותר, אז אולי שווה לשקול בחדרי בריחה כאשר מדובר על יום גיבוש מחלקתי ולא על פעילות לעובדי החברה כולה.

סטנד-אפ

מופעי סטנד-אפ זאת חוויה וזה משהו שכמעט כל אחד מתחבר אליו בלי שום בעיה. נכון, יש כאלו שפחות מתחברים לתחום באופן כללי או שפחות אוהבים אמן כזה או אחר, אבל צריך לזכור שקשה מאד לקלוע לטעם של כולם ושבאופן כללי כנראה שהרוב המכריע של העובדים יעריך את החוויה הזו.

פעילות ODT

פעילות ODT היא למעשה פעילות מיוחדת שנעשית בטבע. היא לא ממש אקסטרימית, אבל כן מצריכה נכונות של העובדים לזוז ולהתאמץ מעט, אבל חשוב לדעת שהיא מתאימה לכולם, אלא אם כן יש עובדים עם מגבלות ספציפיות שלא יכולים להשתתף. מעבר לעובדה כי מדובר על פעילות מהנה ושוברת שגרה בלי שום ספק, לפעילויות ODT יש גם אלמנט חינוכי משמעותי והן מלמדות את העובדים על עבודת צוות נכונה, שיתוף פעולה, הסתמכות על האחר ועוד הרבה ערכים שחשובים גם לעבודה עצמה.

בדקו את מזג האוויר

לפני שאתם רצים לקבוע כל פעילות שהיא, אם מדובר דברים כמו ODT או טיול ג'יפים, חשוב להתאים את הפעילויות למזג האוויר הצפוי. נכון, ישראל היא מדינה עם אקלים נוח באופן כללי, אבל עדיין יכולים לקרות מקרים בהם קר או חם מדי, וזה משהו שעלול לפגוע בלי שום ספק בהנאה של העובדים.

זכרו – ימי גיבוש לעובדים בתעשיית ההייטק עם חשובים ביותר וזאת דרך נפלאה להביע את ההערכה שלכם כלפיהם, אל תוותרו על זה!

שאלות בנושא ימי כיף וגיבוש לעובדים: פעילויות מומלצות לעובדי הייטק

ימי כיף וגיבוש לעובדים: פעילויות מומלצות לעובדי הייטק