האתר החדש של קולגן פלוס מציג: המידע הכי עדכני על הקולגן שסחף את העולם

חברת קולגן פלוס נחשבת לאחת מהחברות המובילות והמצליחות בישראל בתחום פיתוח מוצרים מבוססי קולגן. האתר החדש של החברה מהווה הזדמנות מעולה לקבל את המידע הכי עדכני על החלבון שסחף את העולם – ולא בכדי.

כל המידע אודות חלבון הקולגן: הכירו את האתר החדש של קולגן פלוס

חברת קולגן פלוס נוסדה בשנת 2012 ומאז הצליחה לבסס את שמה בעולם הביוטי והקוסמטיקה כמובילה ומתקדמת, לא מעט בשל השקעת עתק בתחום המחקר המדעי בנוגע לחלבון הקולגן. חלבון הקולגן הוא חלבון חיוני אשר תפקידו הוא לשמור על העור גמיש אך גם מסייע לשמירה על רקמות החיבור שבין השרירים והעצמות, ועל כן הוא מהווה חלק בלתי נפרד משמירה על הבריאות אבל גם בעל אלמנט אסתטי משמעותי. התרומה של אבקות קולגן שונות נחקרו הן ע"י המומחים של החברה והן ע"י הקהילה הרפואית אשר בוחנת את הסגולות של האבקות בכל הקשור לצריכה קבועה והכרחית של קולגן, לטובת שיפור מרקם עור הפנים וכן חיזוק הציפורניים, שיער והרקמות בעבור ספורטאים. האתר החדש של חברת קולגן פלוס מהווה נכון להיום את כר הידע המהימן והטוב ביותר בתחום, וזאת בשל מידע עדכני הכולל בין היתר מאמרים עדכניים בנוגע לאבקת קולגן ותוספי תזונה לספורטאים לצד מתכונים מעולים המתעדכנים בכל עת בהם כל אחד יכול להיעזר לטובת צריכה מוגברת של קולגן, ובהתאם לכך ליצור אורח חיים מאוזן הכולל לא רק שימוש במוצרים אותם מפתחת החברה אלא גם מתכונים בהם ניתן להסתייע לטובת מיצוי הקולגן בצורתו הטבעית. המידע המוצג באתר הוא מידע נגיש שנועד להסביר לציבור את המידע החשוב ביותר בנוגע לקולגן, לפני שמתחילים לצרוך אותו באופן קבוע.

מה תוכלו למצוא באתר החדש של החברה?

כאמור, חברת קולגן פלוס נחשבת לחברה מובילה בתחומה אשר חרטה על דגלה לספק לקהל הלקוחות את מיטב מוצרי הקולגן בישראל. כפי שמספר רון וינברג, מייסד ומנכ"ל החברה, ההקפדה על תהליך ייצור קפדני הובילה את החברה לשווק מוצרי קולגן הן לצרכים קוסמטיים והן בעבור ספורטאים. על כן, באתר החדש של החברה תוכלו למצוא את מיטב המוצרים: קפסולות קולגן למיצוק עור הפנים עם ריכוז גבוה במיוחד של קולגן, קרם יום/לילה וכן מוצרים נוספים בתחום הקוסמטיקה המבוססים על קולגן. כלל המוצרים של החברה הם היפו-אלרגניים ואושרו לשימוש ע"י משרד הבריאות, ועל כן בזכות החומרים הפעילים המצויים בתוך המוצרים תוכלו  להיות בטוחים כי אתם מקבלים מידע עדכני אך גם מוצרים שפותחו בהשקעת עתק והצליחו לסחוף את הצרכנים כאן בישראל, כמו גם בעולם.

האתר החדש של קולגן פלוס מציג: המידע הכי עדכני על הקולגן שסחף את העולם

שירות אישי לכל אורך התהליך

אם אתם מתלבטים לגבי נטילה של קולגן, רצוי להיעזר במומחים מטעם החברה אשר נמצאים לרשותכם דרך הצ'ט המקוון. במסגרת השימוש בחלון השיחה הנפתח בצד ימין של השיחה ניתן לקבל מידע נוסף אודות המוצרים כמו גם להתייעץ, כחלק מאמנת השירות של החברה המשקיעה משאבים רבים הן בפיתוח של אבקת קולגן ומוצרים נוספים והן בתודעת שירות גבוהה שנועדה לספק לכל לקוח חווית שירות מקצועית ונעימה.

לסיכום, דרך האתר החדש של קולגן פלוס ניתן לקבל את המידע הכי עדכני על חלבון הקולגן שנחשב לאחד החלבונים החשובים והנחקרים ביותר בעולם. כחברה שהצליחה למנף את הפעילות שלה בזכות פיתוח מואץ של מוצרים, ניתן לומר בביטחון כי התרשמות מהאתר כמו גם חווית השירות אותה ניתן לקבל בזמן  מהווה דרך מצוינת בעבורכם להצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים שרוכשים את המוצרים כמו גם נעזרים באתר, לטובת קבלת מידע רגע לפני שמחליטים לקחת את תוסף התזונה.

שאלות בנושא האתר החדש של קולגן פלוס מציג: המידע הכי עדכני על הקולגן שסחף את העולם

האתר החדש של קולגן פלוס מציג: המידע הכי עדכני על הקולגן שסחף את העולם