נעים להכיר: מדפסות Brother הן פתרון ההדפסה המושלם

זה לא משנה אם יש לכם סטארט אפ ענק עם מאות עובדים, או עסק משפחתי קטן ומשרד אחד בלבד – כנראה שיש לפחות צורך אחד שהוא משותף לכולם והוא הצורך בהדפסות איכותיות, מהירות וכמובן במחירים משתלם. נכון, העידן הדיגיטלי הביא ללא מעט שינויים בתחום הזה ותכתובות רבות שהיו נעשות בעבר דרך הדואר והצריכו הדפסה כיום נעשות באופן בלעדי אונליין ללא צורך ודפים, אבל כל מי שמנהל עסק מכל סוג שהוא יודע שהצורך בהדפסה איכותית זה לא משהו שבאמת נגמר אף פעם. אם אתם מחפשים מדפסות איכותיות לעסק שלכם, בין אם אתם צריכים מדפסת אחת בלבד או כמה וכמה מדפסות, אנו רוצים להמליץ לכם בחום על מותג המדפסות המוביל Brother שמציע לקהל העסקי והפרטי מדפסות איכותיות למגוון שימושים. מייד נדבר על כמה דגמים מעולים שבהחלט כדאי שתכירו, אבל קודם לכן אנו רוצים להסביר בדיוק למה ללכת דווקא על מותג המדפסות הזה.

למה ללכת על מדפסות Brother? בגלל הטונרים!

כדי להיות צרכני מדפסות חכמים, עליכם להכיר את המודל הרווחי של חברות המדפסות. כיום, תוכלו לרכוש מדפסות איכותיות ביותר של מגוון המותגים המובילים במחירים ממש נוחים. בהתחלה הכל טוב ויפה, אבל אז תגלו שבכל פעם שהטונרים או ראשי הדיו נגמרים, אתם צריכים לקנות טונרים חדשים במחירים ממש גבוהים. חברות המדפסות יזהירו אתכם בכל תוקף מטונרים תואמים ולא מקוריים ויאמרו שאלו עשויים להרוס את המדפסת, אבל האמת היא שזה ממש לא נכון, בעיקר אם יודעים מהיכן לרכוש את הטונרים התואמים. כך למשל, באתר הזה אפשר למצוא כמה אופציות מעולות לטונרים איכותיים למדפסות של מותג Brother ותוכלו להנות באופן קבוע מהדפסות איכותיות במחירים זולים ושווים לכל כיס. כעת, כמה דגמים שכדאי להכיר.

MFC-L2730DW – מדפסת משולבת לייזר שחור לבן אלחוטית

כאן מדובר על הדגם המושלם עבור משרדים קטנים ועסקים שפועלים מהבית. היא שקטה במיוחד וידידותית לשימוש וחוסכת הרבה מאד זמן יקר עם מהירויות הדפסה גבוהות במיוחד. כמו היא מאפשרת הדפסה נוחה ומהירה מהנייד או מטאבלט והיא בהחלט כלי עזר מצוין עבור עסקים.

נעים להכיר: מדפסות Brother הן פתרון ההדפסה המושלם

MFC-J5945DW – מדפסת הזרקת דיו צבעונית

מדפסת הזרקת דיו צבעונית המתאימה במיוחד לשימוש משרדי. מדובר על מדפסת אמינה במיוחד שמתאימה לכל סביבת עבודה. ניתן להדפיס באמצעות דפים בגדלי איי 4 ו-איי 3 וכן להעתיק ולסרוק מסמכים בקלות רבה באמצעות מזין מסמכים אוטומטי המכיל 50 דפים, והכל עם שליטה פשוטה דרך מסך מגע נוח במיוחד.

‎MFC-L3750CDWמדפסת LED לייזר משולבת

גם כאן מדובר על מדפסת נהדרת עבור שימושים משרדיים המבצעת ביעילות משימות שונות של הדפסה, הזרקה, סריקה ומשלוחי פקס רשת קווית או אלחוטית. היא מדפסת קומקפטית במיוחד וזה נוח ספציפית למי שעובד במשרד קטן בו אין הרבה מקום לטובת המדפסת. היא מציעה הדפסה דו צדדית לחיסכון בנייר ולהפחתת תדירות המילוי של הדפים במגש ההזנה. אגב, היא בהחלט מתאימה למשרדים במיוחד כאשר אין צורך ביותר מדי הדפסות, והיא בהחלט תתאים גם לשימוש ביתית אם אתם רוצים לרכוש מדפסת חדשה לבית.

בשורה התחתונה

מדפסות Brother הן מוצרים מצוינים שישרתו אתכם נאמנה ויענו על כל צרכי ההדפסה שלכם במשרדים קטנים וגדולים וכן הן מתאימות גם לשימוש ביתי. לזה חשוב להוסיף את עלויות הטונרים הנמוכות המתאפשרות באמצעות רכישת טונרים תואמים שהיא כדאית במיוחד כאשר מדובר על המוצג הזה, ואפשר לראות שמדובר בהחלט בבחירה טובה.

שאלות בנושא נעים להכיר: מדפסות Brother הן פתרון ההדפסה המושלם

נעים להכיר: מדפסות Brother הן פתרון ההדפסה המושלם